Par ģenētiskās dubultzoda

by Mr Wendy Pugh (2017-02-13)


source: how to get rid of a double chin in 3 days

ģenētiskās dubultā chinMultiple chins uzsākt parādīties pat kā mēs pievienot svaru un vecumu, īpaši, ja jums ir ģenētiska dubultzoda vai ļoti noapaļota seju. Bet tur nav daudz mēs varētu darīt noveco, tiny modifikācijas, kas jums norīt un veidus, kā jūs izmantot var veikt liela atšķirība, un palīdzēt novērst vairākas zoda taukus.

Šeit ir vairāki lieliski taktika par to, kā samazināt savu ģenētisko dubultzoda tauki, kas var būt samērā viegli paveikt, no kuriem visi palīdzēs uzreiz.

Atbrīvoties no ģenētiskā dubultzoda ar uzturu

Vairāki korekcijas uzturā ir neticami paņēmiens novēršanai jūsu dubultzodu. Feasting baltos ogļhidrātiem, ko var ātri sagremo un mainīt kuņģa uz cukuru (vai ir cukurs sākt ar) rada insulīna pieaugumu, kas stāsta organismam sāktu liekā svara. Mainot savu diētu, lai samazinātu šo insulīna, jums ir iespēja, lai novērstu ķermeņa tauku uzglabāšanai.

Īpaši mēģināt un patērē vairāk dārzeņus, īpaši vakarā. Zemu tauku gaļa, olas, un kas nav tauki piena pārtikas produkti var būt arī drausmīgs. Palieciet prom no cukura, maize, rīsi un kartupeļi. Foods, kas ir bijušas lielisks avots tauku būs arī fantastisks jums - tie palīdz palīdzēs jums palikt apmierināts gadiem un nav smaile jūsu insulīna līmeni jebkurā ziņā.

Kā samazināt dubultzodu Fat caur sirds strādā outs

Parasti cilvēki domā, jums ir jog ilgu laiku, lai optimizētu samazināšanu kaloriju - tas nav veids, kā taisnība. Līdz šim vienkāršākais veids, lai noārda kalorijas ir tik vienkārši, kā dara ātru pārrāvumi cietā aerobo aktivitāte - tas var tikt nosaukts intervāls apmācību. Pick aerobikas - tas varētu būt kaut kas pastāvīgi izpaužas jūsu sirds dauzījās - un shut off starp 60 sekunžu intensitātes, tad vienu vai divas minūtes palēninot. Vai tas konsekventi 25 minūtes 2 vai 3 nedēļas, un jums vajadzētu darīt prom ar daudz vairāk kaloriju nekā parasti lēni sirds sesija, kas ilgst vairāk laika!

 

Muskuļi Building vingrinājumi

Vēl ierastie kļūda cilvēki dara, mēģinot samazināt, cik daudz viņi svars būtu jādara lēni sirds, nevis ķermeņa ēkā. Uzskaites muskuļus uz sava ķermeņa prasa vairāk enerģijas, lai atbalstītu nekā dažas citas šūnas - lai, pievienojot muskuļu jums, liek savu ķermeni, lai nosūtītu enerģijas kā kalorijas, lai saglabātu pavisam jaunu muskuļus. Īstenojot, pievērsiet uzmanību īstenojot savu kāju un muguras muskuļus - tie varētu būt lielākais muskuļu audi, un tādējādi var radīt lielāko pieaugumu vielmaiņu.

 

Veidi, lai saņemtu Gone Genetic dubultzodu caur Sejas virāžas Vingrinājumi

Muskuļu grupa jūsu sejas var būt kā jebkuru muskuļu - viņiem stiprākas kad īstenotas. Pievērsties samazināto sejas zonā, mēģiniet velkot savu apakšlūpu pār savu augšlūpas un uzturēt to līdz iespējams. Vai 3 komplekti 10-15 atkārtojumiem, un jānodrošina, lai iegūtu šo izdarīt uzdevumu vienatnē, jo tas izskatās diezgan smieklīgi!

 

Atbrīvojoties no dubultzoda ar pareizu mitrināšanu

Labi zināms, bet efektīva stratēģija pārliecinoties, ka jūs varētu būt pilnīgi hidratācija izpaužas ignorēti jūrā padomus, tomēr tas ir viens no svarīgākajiem uzdevumiem, ko varat darīt, lai samazinātu savu svaru, pat vairāk iekšā sejas reģionā . Mēģinājums dzert daudz ūdens (vai nesaldinātas tējas). Izmēģiniet nedrīkst dzert sodas, kā arī citi cukurotu dzērienu, vai pat ar cukura aizstājējproduktiem alternatīvas.ISSN: 1932-8036